Profilaktyka
GBT-Guided Biofilm Therapy

Profilaktyka GBT

Zdrowa jamą ustna = Zdrowy pacjent


W naszym gabinecie oferujemy Państwu zabiegi higienizacyjne wykonywane przez profesjonalną higienistkę. Polegają one na usunięciu kamienia nazębnego , piaskowaniu osadów ,dokładnym polerowaniu i remineralizacji zębów . Szczegółowy instruktaż higieny jamy ustnej oraz dobór odpowiednich szczoteczek i past  pozwoli utrzymać uzyskany dobry efekt higienizacyjny  przez dłuższy okres. Pamiętajmy, że dobra profilaktyka pozwala zapobiec próchnicy ,chorobom dziąseł oraz przedłuża żywotność każdego leczenia stomatologicznego (począwszy od wypełnień a kończąc na implantach )

Stawiamy na szwajcarską jakość i stale rozwijamy nasze umiejętności .
Nasz gabinet uzyskał certyfikat GBT ,co oznacza że został wyróżniony za doskonałą profilaktykę stomatologiczną .

GBT -Guided Biofilm Therapy to innowacyjny zabieg profesjonalnego oczyszczania zębów oparty na ośmioetapowym protokole higienizacyjnym przy użyciu tylko oryginalnych szwajcarskich instrumentów i urządzeń . Polega na całkowitym usunięciu biofilmu czyli szkodliwej płytki bakteryjnej i kamienia z powierzchni zębów i kieszonek dziąsłowych

GBT zmniejsza ryzyko próchnicy i zapaleń dziąseł . Zapobiega demineralizacji ,białym plamom tworzeniu się kamienia i nieświeżemu oddechowi .

Profilaktyka  jest szczególnie ważna u pacjentów ortodontycznych i zmagających się z paradontozą

Pacjenci doceniają GBT za BRAK BÓLU  , Urządzenie AIRFLOW PROFILAXIS MASTER szwajcarskiej firmy EMS sprawia , że profilaktyka stała się bezbolesna . Dzięki temu  zaleca się zabiegi GBT już dzieciom od 7-go roku życia .

Usługi

Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą usług dentystycznych.